Nedávné akce pro Vás 

Brzy připravíme další akční nabídky

Oslavujeme Den matek

Nezapomeňte druhou květnovou neděli na Den matek a rozveselte svou maminku dárkem od Avonu. Přijďte si vyzkoušet novinky, výhodně nakoupit, vybrat dárek pro svou maminku a nebo udělejte radost sobě. Inspirujte se našimi tipy na dárky a vyberte si z široké nabídky vůní, kosmetiky, šperků a dárkových sad. Každý návštěvník obdrží zdarma katalog, vzorečky a malý dárek. Výrobek zdarma ke každému nákupu. Ke každé registraci s objednávkou dárková sada zdarma.

Máte jakýkoliv dotaz ohledně výrobků, objednávání nebo registrace? 

Napište nám. 

Předchozí nabídky

Představujeme novou matnou rtěnku s hydratačním jádrem. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a glycerin.  Přijďte si vyzkoušet všech 15 odstínů, jednu rtěnku obdržíte zcela zdarma. 

Hydratační matná rtěnka Hydramatic

Představujeme první matnou rtěnku na světě s hydratačním středem a vysokou koncentrací barevných pigmentů zanechá na rtech sytý odstín s dlouhotrvající výdrží. Díky obsahu kyseliny hyaluronové, glycerinu a více než 50 % hydratačních a ochranných složek se postará o to, že vaše rty budou mít nejen dokonale matnou barvu, ale zároveň budou hydratované, plnější a hladší na dlouhé hodiny. Matný a přesto rozjasňující efekt působí perfektním dojmem a skvěle podtrhne denní i večerní líčení. 15 luxusních intenzivních barev, mezi kterými si vyberete tu pravou. Dopřejte svým rtům hloubkovou péči a neodolatelnou barvu.

Vlastnosti:

  • vysoce hydratační složení
  • intenzivní pigmentovaná matná barva s dlouhou výdrží
  • obsahuje kyselinu hyaluronovou, glycerin a hydratační složky
  • plnější a hladší rty
  • pro matné rty bez vysušení
  • příjemná textura
  • vhodná na denní i večerní líčení

Jak aplikovat:

Rtěnku naneste jemnými tahy na rty od středu ke koutkům nebo je nejdříve vykreslete konturovací tužkou v podobném odstínu. Poté domalujte rtěnkou.

Kontaktní informace

Adresa
Šotnovská 580, 28002 Kolín 

Telefonní číslo
+420 725486372

E-mail
jzahajska@seznam.cz