Přehled výhod a benefitů 

 katalog č. 5 - KVĚTEN

Aktuálně čerpáte výhody segmentu Zlato.

Dovolte mi Vám představit Vaše výhody a katalog č. 5 květen.  

Katalog č. 5 je platný do 31.5.2024. Objednat můžete nejpozději poslední den kampaně do 19 hodin.

Aktuální tištěný katalog by jste již měla mít, nebo Vám v nejbližších dnech bude doručený. Pokud katalog nemáte a přejete si zaslat, napište prosím, katalog Vám pošleme, nebo vyplňte formulář na konci této stránky.


Objednávky od 900 Kč doručené na adresu kurýrem České pošty nebo uložené na poštu pro Vás doručíme zdarma.

Kurýr WEDO doručí za poplatek 15 Kč. Objednávky od 3.100 Kč jsou doručeny zdarma.

Vaši objednávku v jakékoliv výši doručíme zdarma s nákupem novinek níže.


Motivace pro Vás


NOVÁ MOTIVACE  -  DUHOVÝ PROGRAM 
ZÍSKEJTE 100 BODŮ NAVÍC 

BODOVÝ PROGRAM

Reklamace AVON produktů

Proces reklamace se liší v závislosti na typu odměny. Pro kosmetické výrobky Avon a nekosmetické výrobky Avon platí standardní reklamační řád. Více informací nalezne AL/AG v Online kanceláři v sekci Zákaznický servis, pod odkazem vrácení zboží a reklamace.

Dodací listy a reklamace výrobků od externího dodavatele.

U nekosmetických výrobků v bodových hranicích 2 000 až 40 000 bodů, které jsou v Online kanceláři označeny EXTERNÍ DOPRAVA, je nutné v případě reklamace požádat ZÁKAZNICKÝ SERVIS Avon o zaslání DODACÍHO LISTU. Dodací listy nejsou již doručovány společně se zásilkou a je nutné proto o ně zažádat Zákaznický servis Avon. Po obdržení dodacího listu AL/AG reklamovaný produkt na své náklady zabalí, označí balíček "REKLAMACE AVON", do balíčku přiloží zaslaný dodací list a Reklamační formulář, který je k nalezení v Online kanceláři v sekci Ke stažení. Zásilku na svoje náklady odešle na adresu níže:

KATALOGY

KATALOG

Z katalogových cen Vám se na faktuře vždy odečítá sleva 10-35% dle výše Vaší celkové objednávky. Výjimkou jsou výrobky v tzv. kombinované nabídce, kdy jejich nákup je podmíněn nákupem jiného výrobku. V tomto případě je na takové výrobky sleva vždy jen 10%. Jeden tištěný katalog na následující kampaň (měsíc) budete mít vždy zdarma v balíčku. Katalog kosmetiky Avon vychází jednou měsíčně. Dostupný je v tištěné i elektronické verzi.

Pro zobrazení katalogu klikněte na obrázek.  

FOCUS MAGAZÍN

tento mini katalog vychází každý měsíc, stejně jako katalog. Je určený pro vás Avon Lady a pro registrované zákazníky. Najdete v něm motivace, zvýhodněné sady a novinky se slevou až 70 %. Navíc zde najdete objednací čísla vzorků. POZOR, počet sad nebo výrobků může být limitován - toto najdete na spodní stránce, nebo u ceny výrobku. Ceny jsou tzv. NETTO, nevztahují se na ně již slevy, ale počítají se vám do výše objednávky, pro výpočet slevy. Jeden tištěný Focus magazín na následující kampaň (měsíc) budete mít vždy zdarma v balíčku.


Speciální dvoutýdenní nabídky


Pro přihlášení do Vaší online kanceláře klepněte na obrázek.

Vyplňte Vaše číslo AL a heslo.

Jste registrovaná delší dobu?
Číslo a heslo nemůžete dohledat?
Napište mi, číslo Vám znovu zašlu. 

VZOREČKY JSOU SKVĚLÝM DÁRKEM A POMOCNÍKEM 

Zdarma si objednejte  6 ks vzorků a podělte se o ně se svými kamarádkami nebo zákazníky.

 Výhody segmentu ZLATO

Gratulujeme Vám k dosažení segmentu ZLATO.

Užijte si výhody tohoto segmentu. 

Vaším benefitem je SLEVA 26 %, která platí celý kvartál.

Po celý 2.Q tj. v kampaních duben, květen a červen budete mít na Vaše objednávky slevu min. 26%. Podle výše objednávky se procento slevy zvyšuje. 

Pokud se chcete těšit ze slevy 30 % na všechny produkty z katalogu v kampaních 7, 8 a 9 v roce 2024, nominujte se do konce června do segmentu Platina. Pokud součet Vašich objednávek dosáhne za kampaně 4, 5 a 6 celkem výše 16.500 Kč, můžete se v kampaních 7, 8 a 9 roku 2024 těšit na slevu min. 30%, doručení  ZDARMA, Focus magazín zdarma, 11 ks vzorků zdarma. Zařazeni do bodového programu, kde za své objednávky budete sbírat body, které vyměníte za kosmetické i nekosmetické dárky.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost!

V Avon online kanceláři si můžete prohlédnout, v jakém segmentu jste a jaké máte výhody.  Možná Vám do vyšší úrovně chybí jen kousek. Pokud byste chtěla vědět víc, klidně nám napište. Rádi Vám poradíme.

Níže náhled:

Motivace s mobilním katalogem

Tištěný katalog a vzorek zdarma
Tištěný katalog a vzorek zdarma

Jak na sdílení a nákup

NOVĚ V MOBILNÍM KATALOGU 

Hledáte vy nebo vaši zákazníci své oblíbené produkty v tištěné verzi katalogu a nemůžete je najít ? Nově najdete kompletní nabídku produktů v Mobilním katalogu, v sekci POUZE ONLINE. Ukažte svým zákazníkům jejich oblíbené produkty v online verzi katalogu a představte jim celou nabídku!Od kampaně 2 si můžete zvolit doručení prostřednictvím pošty nebo WE DO kurýra. Způsob doručení si vyberte před odesláním objednávky v online kanceláři. Představujeme novinky:

INOVATIVNÍ ANEW POWER KRÉM 

O CO SE JEDNÁ?

Jde o omlazující hydratační krém na denní i noční použití, vhodný pro jakýkoliv typ pleti. Jeho složení je obohaceno o oceněnou technologii Protinol™ a niacinamid, který je velmi žádanou složkou v pleťové péči po celém světě! JAK ÚČINKUJE? Patentovaná technologie Protinol™ podporuje tvorbu dvou typů kolagenu, zatímco niacinamid stimuluje obnovu buněk v povrchových vrstvách pleti. Výsledkem je působivý omlazující efekt.

 V ČEM JE TAK SKVĚLÝ? 

Poskytuje 7 výrazných omlazujících účinků za pouhých 7 dní!² Vaše zákaznice díky němu budou vypadat a cítit se lépe!


Novinkou v katalogu 4 je TTA Everlasting od znamého parfuméra Oliviera Creaspa. Olivier Creasp tvoří nejen pro značku Avon, ale i pro mnohé další známé značky. 


Pokud byste měla nějaký dotaz, potřebovala pomoc s odesláním objednávky, nebo jste si nevěděla s něčím rady, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro Vás.

Pokud máte zájem o zaslání tištěného katalogu, vyplňte prosím formulář, 

 katalog Vám pošleme.