Vítejte ve světě krásy, 

vítejte v AVONU.

Díky registraci získáváte mnoho výhod:

SLEVA 26 % nebo 19% podle výše objednávky

K objednávce získáte 3 výrobky z řady Planet Spa ZDARMA.
Focus magazín zdarma - novinky se SLEVOU a výhodné ceny produktů a sad.

Podrobné informace o produktech přímo ve Vaši online kanceláři.

Doručení objednávky od 900 Kč zdarma.

Poradenství a podpora.


Přehled výhod a benefitů 

 katalog č. 3 - BŘEZEN

Katalog č. 3 - březen je platný do 31.3.2024

Objednat můžete nejpozději poslední den kampaně tj. 31.3.2024 do 19 hodin.

Pokud si přejete zaslat aktuální tištěný katalog, napište prosím, nebo vyplňte formulář na konci této stránky, katalog Vám pošleme.


Ráda bych Vás provedla světem AVONU a poradila, jak nejlépe a nejvýhodněji objednat.


Sleva 26% na objednávku od 2.550 Kč.

K objednávce v hodnotě 2.550 Kč získáte zdarma dárkovou sadu 3 luxusních výrobků Planet Spa s minerály z mrtvého moře, slevu 26% a objednávku zdarma doručíme.

Pokud nedosáhne Vaše objednávka 2.550 Kč přidejte si ke své objednávce nad 1.100 Kč luxusní tělový krém s minerály z mrtvého moře z řady Planet Spa za doplatek 35 Kč, slevu budete mít 19% a objednávku zdarma doručíme. Objednací kód 89250 vložte do své objednávky.

Nenechte si ujít mimořádnou nabídku

Věrnost se vyplácí!

Zapojte se do dárkového programu, kde na Vás každou kampaň čekají atraktivní dárky za Vaše objednávky. Po splnění podmínky stanovené výše objednávky 2.550 Kč budou výrobky automaticky přidány do Vašeho balíčku. Opět budete mít slevu 26%.

Můžete zvolit nižší hodnotu objednávek. Bonusové výrobky pak získáte za doplatek 35 Kč. Objednací kód vložte do své objednávky.


Pokud součet Vašich objednávek za první tři kampaně dosáhne hodnoty 7.600 Kč postoupíte do segmentu ZLATO Avon Odměn. Slevu 26%, vzorky a doručení zdarma pak budete mít celé následující čtvrtletí. Navíc získáte Extra body do Bodového programu. Body můžete proměnit za odměny dle vlastního výběru.


Oslavte s námi Den žen

U příležitosti Dne žen jsme pro Vás připravili speciální dárek,

ke každé objednávce větší než 1.100 Kč, získáte vůni dle vlastního výběru zdarma

Vybírat můžete z vůní na obrázku níže. 

Vůně budou zasílány samostatnou zásilkou. Napište mi prosím o kterou vůni máte zájem. 


Jak AVON objednám?

Pro odeslání Vaší první objednávky klikněte na obrázek, dostanete se tak do Vaší vlastní online kanceláře, kde kromě odesílání objednávek, naleznete i mnoho dalších informací.

Jste registrovaná delší dobu? Vaše číslo i heslo je stále platné.

Číslo a heslo nemůžete dohledat? Napište mi, číslo Vám znovu zašlu.

Pro první přihlášení k odeslání objednávky zadejte 9 místné registrační číslo (80.......), které jste obdržela na e-mail z Avonu. DOČASNÉ heslo Vám přišlo formou sms z Avonu - prosím přihlaste se do 48 hodin a nastavte si SVÉ stálé heslo.

Zapojte se do dárkového programu, kde na Vás každou kampaň čekají atraktivní dárky za Vaše objednávky. Po splnění podmínky stanovené výše objednávky 2.550 Kč budou výrobky automaticky přidány do Vašeho balíčku. Opět budete mít slevu 26%.

Objednávky prostřednictvím SMS nebo telefonické objednávky posílejte nebo volejte na tel. číslo 725486372. 

Využívat můžete i WhatsApp nebo Messenger. Stačí uvést objednací kód, počet kusů a místo kde si přejete balíček převzít. Objednávky posílejte i na email: jzahajska@seznam.cz 

Důležité upozornění:

Fakturu obdržíte e-mailem jako přílohu potvrzení o fakturaci Vaší objednávky.

Zapojili jsme se do programu pro záchranu lesů, proto je standartně nastavená elektronická faktura, kterou naleznete v Menu pod záložkou - Objednávky a faktury, kde si ji můžete vytisknout.

Pokud si přejete zasílat tištěnou fakturu je potřeba nastavit zasílání tištěné faktury v Menu - Můj účet - Platby a faktury.

Měla by jste vědět

  • Katalog na následující kampaň obdržíte vždy zdarma v balíčku společně s Vaší objednávkou, pokud neobjednáte, katalog Vám pošleme poštou, vyplňte i Vaši doručovací adresu.
  • Zboží můžete do 3 měsíců vyměnit nebo vrátit.
  • Žádné minimální nebo povinné objednávky – když si z katalogu nevyberete, nemusíte objednávat nic.
  • Skončit můžete kdykoliv – přestanete objednávat.

Motivace pro Vás


Dárkové sady, nejen pod stromeček

Vánoce jsou za námi, ale populární sady máme stále v prodeji! Udělejte radost sami sobě a kupte si některou z nejoblíbenějších parfémových sad, např. TTA Today, Full Speed, FA Beyond the Moon a mnoho dalších. Dárkové sady jsou také skvělým dárkem k narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost.

Katalogy

KATALOG

Z katalogových cen Vám se na faktuře vždy odečítá sleva 10-35% dle výše Vaší celkové objednávky. Výjimkou jsou výrobky v tzv. kombinované nabídce, kdy jejich nákup je podmíněn nákupem jiného výrobku. V tomto případě je na takové výrobky sleva vždy jen 10%. Jeden tištěný katalog na následující kampaň (měsíc) budete mít vždy zdarma v balíčku.

Katalog kosmetiky Avon vychází jednou měsíčně.

Dostupný je v tištěné i elektronické verzi.  

Pro zobrazení katalogu klikněte na obrázek.  


FOCUS MAGAZÍN

tento mini katalog vychází každý měsíc, stejně jako katalog. Je určený pro vás Avon Lady a pro registrované zákazníky. Najdete v něm motivace, zvýhodněné sady a novinky se slevou až 70 %. Navíc zde najdete objednací čísla vzorků. POZOR, počet sad nebo výrobků může být limitován - toto najdete na spodní stránce, nebo u ceny výrobku. Ceny jsou tzv. NETTO, nevztahují se na ně již slevy, ale počítají se vám do výše objednávky, pro výpočet slevy.

Jeden tištěný Focus magazín na následující kampaň (měsíc) budete mít vždy zdarma v balíčku. 


Motivace s mobilním katalogem

Sdílejte  katalog se svou rodinou, přáteli a zákazníky přes WhatsApp, Messenger, Email, Viber, či SMS zprávou. Zákazníci Vám tak budou moci objednávku jednoduše zaslat zpět na email nebo sms zprávou. Unikátní odkaz na Váš vlastní mobilní katalog naleznete v Aplikaci Avon On, katalog lze kopírovat a sdílet. Za objednávky z mobilního katalogu můžete čerpat další bonusové výrobky každou kampaň.

Tištěný katalog a vzorek zdarma
Tištěný katalog a vzorek zdarma

Jak na sdílení a nákup

  Hledáte vy nebo vaši zákazníci své oblíbené produkty v tištěné verzi katalogu a nemůžete je najít ? Nově najdete kompletní nabídku produktů v Mobilním katalogu, v sekci POUZE ONLINE. Ukažte svým zákazníkům jejich oblíbené produkty v online verzi katalogu a představte jim celou nabídku!


Usnadněte si práci a pořiďte si aplikaci Avon On do svého telefonu. Přihlásíte se velmi jednoduše kódem, nebo otiskem prstu. Získáte přístup k objednávkám a dalším informacím. Nejrychlejší sdílení vlastního Mobilního katalogu, objednávky zákazníků Vám přijdou do online kanceláře. Novinky můžete sdílet se svými zákaznicemi, nebo kamarádkami.
Pokud byste měla nějaký dotaz, potřebovala pomoc s odesláním objednávky, nebo jste si nevěděla s něčím rady, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro Vás.

Pokud máte zájem o zaslání tištěného katalogu, vyplňte prosím formulář, 

 katalog Vám pošleme.