Přehled výhod a benefitů 

 katalog č. 2 - Únor

Katalog č. 2 je platný do 29.2.2024

Objednat můžete nejpozději poslední den kampaně do 19 hodin.

Aktuální tištěný katalog by jste již měla mít, nebo Vám v nejbližších dnech bude doručený. Pokud katalog nemáte a přejete si zaslat, napište prosím, katalog Vám pošleme, nebo vyplňte formulář na konci této stránky.

Do nového měsíce bez poplatků za doručení. 
Doručení zdarma platí na všechny objednávky nad 900 Kč zadané v období od 1. 2. do 5. 2. 2024 do konce dne.

S nákupem těchto produktů Vaši objednávku doručíme zdarma. 


Hlavní složky vůně: mandarinka, růže a santalové dřevo pocházejí z Laboratoire Monique Remy (LMR), což je výrobce, který poskytuje parfumérům exkluzivní, čisté a ekologicky udržitelné složky, které přepisují tradiční úroveň kvality. Společnost LMR působí od roku 1983, sídlí ve francouzském Grasse a dodává prvotřídní 100% čisté přírodní složky používané v těch nejluxusnějších vůních a parfémech. 

Motivace pro Vás

KATALOGY

.KATALOG

Z katalogových cen Vám se na faktuře vždy odečítá sleva 10-35% dle výše Vaší celkové objednávky. Výjimkou jsou výrobky v tzv. kombinované nabídce, kdy jejich nákup je podmíněn nákupem jiného výrobku. V tomto případě je na takové výrobky sleva vždy jen 10%. Jeden tištěný katalog na následující kampaň (měsíc) budete mít vždy zdarma v balíčku. Katalog kosmetiky Avon vychází jednou měsíčně. Dostupný je v tištěné i elektronické verzi.

Pro zobrazení katalogu klikněte na obrázek.  

FOCUS MAGAZÍN

tento mini katalog vychází každý měsíc, stejně jako katalog. Je určený pro vás Avon Lady a pro registrované zákazníky. Najdete v něm motivace, zvýhodněné sady a novinky se slevou až 70 %. Navíc zde najdete objednací čísla vzorků. POZOR, počet sad nebo výrobků může být limitován - toto najdete na spodní stránce, nebo u ceny výrobku. Ceny jsou tzv. NETTO, nevztahují se na ně již slevy, ale počítají se vám do výše objednávky, pro výpočet slevy. Jeden tištěný Focus magazín na následující kampaň (měsíc) budete mít vždy zdarma v balíčku.

SPECIÁLNÍ LETÁK

Objevte krásné dárkové sady s oblíbenými vůněmi. Dopřát si můžete také sady s dekorativní a pečující kosmetikou. V letáku samozřejmě nechybí ani trendy bižuterie Seren a sady s vonnými difuzéry! To vše až se slevou 40 %.

Pro přihlášení do Vaší online kanceláře klepněte na obrázek.

Vyplňte Vaše číslo AL a heslo.

Jste registrovaná delší dobu?
Číslo a heslo nemůžete dohledat?
Napište mi, číslo Vám znovu zašlu. 

VZOREČKY JSOU SKVĚLÝM DÁRKEM A POMOCNÍKEM 

Objednejte si sadu třech vzorků jen za 10 Kč a podělte se o ně se svými kamarádkami nebo potenciálními zákazníky.


Limitovaná 2TÝDENNÍ nabídka

Na produkty se vztahuje sleva podle segmentu, nebo výše objednávky.

 Výhody segmentu STŘÍBRO

Gratulujeme Vám k dosažení segmentu STŘÍBRO.

Užijte si výhody tohoto segmentu. 

Vaším benefitem je SLEVA 19 %, která platí celý kvartál.

Po celý 1.Q tj. v kampaních leden, únor a březen budete mít na Vaše objednávky slevu min. 19%. Podle výše objednávky se procento slevy zvyšuje.  

Pokud se chcete těšit ze slevy 26 % na všechny produkty z katalogu v kampaních 4, 5 a 6 v roce 2024, stačí se nominovat do segmentu ZLATO. Pokud součet Vašich objednávek dosáhne za kampaně 1, 2 a 3 celkem výše 7.600 Kč, můžete se v kampaních 4, 5 a 6 roku 2024 těšit na slevu min. 26%, doručení  ZDARMA, Focus magazín zdarma, 6 ks vzorků zdarma. Navíc budete zařazeni do bodového programu, kde za své objednávky budete sbírat body, které vyměníte za kosmetické i nekosmetické dárky.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost!


Staňte se zlatou AL a užijte si 26% slevu a bezplatné doručení při nákupu nad 900 Kč.
Navíc budete mít přístup k našemu bodovému programu, který vám přinese další odměny. 

V Avon online kanceláři si můžete prohlédnout, v jakém segmentu jste a jaké máte výhody.  Možná Vám do vyšší úrovně chybí jen kousek. Pokud byste chtěla vědět víc, klidně nám napište. Rádi Vám poradíme.

Níže náhled:


Motivace s mobilním katalogem

Tištěný katalog a vzorek zdarma
Tištěný katalog a vzorek zdarma

Jak na sdílení a nákup

NOVĚ V MOBILNÍM KATALOGU 

Hledáte vy nebo vaši zákazníci své oblíbené produkty v tištěné verzi katalogu a nemůžete je najít ? Nově najdete kompletní nabídku produktů v Mobilním katalogu, v sekci POUZE ONLINE. Ukažte svým zákazníkům jejich oblíbené produkty v online verzi katalogu a představte jim celou nabídku!Od kampaně 2 si můžete zvolit doručení prostřednictvím pošty nebo WE DO kurýra. Způsob doručení si vyberte před odesláním objednávky v online kanceláři. Pokud byste měla nějaký dotaz, potřebovala pomoc s odesláním objednávky, nebo jste si nevěděla s něčím rady, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro Vás.

Pokud máte zájem o zaslání tištěného katalogu, vyplňte prosím formulář, 

 katalog Vám pošleme.