Přehled výhod a benefitů 

 katalog č. 6 - ČERVEN

Aktuálně čerpáte výhody segmentu Bronz.

Dovolte mi, Vám představit Vaše výhody a katalog č. 6 červen.  

Katalog č. 6 je platný do 30.6.2024. Objednat můžete nejpozději poslední den kampaně do 19 hodin.

Aktuální tištěný katalog by jste již měla mít, nebo Vám v nejbližších dnech bude doručený. Pokud katalog nemáte a přejete si zaslat, napište prosím, katalog Vám pošleme, nebo vyplňte formulář na konci této stránky.

Získejte doručení ZDARMA s nákupem alespoň jedné sady  nebo jednoho výrobku z této nabídky.

Sleva 35 % z katalogové ceny a doprava zdarma bude uplatněna pouze na sady s objednacím číslem:  82321, 82305, 82313, 82339, 82347, 82354

Doručení zdarma platí s nákupem alespoň jedné sady nebo jednoho výrobku z výše uvedené nabídky. Objednací čísla sad a výrobků v tomto letáku nejsou totožná s objednacími čísly, která najdete v katalogu K6/2024.


Nabídka je platná od 1. 6. do 30. 6. 2024 do konce K6 nebo do vyprodání zásob. Nabídka je limitovaná. V rámci této nabídky je možné si zakoupit max. 2 kusy z každé sady. *Cena je po slevě. Tato cena je cenou konečnou, neuplatňuje se na ni další sleva dle segmentu Avon Odměn, ani dle výšky objednávky. Na objednávky, které budou obsahovat min. 1 sadu/produkt  z nabídky, ale budou v nižší hodnotě než 900 Kč, se sleva a doručení zdarma nevztahuje.


Vaši objednávku doručíme zdarma i s nákupem těchto novinek.

Objednávky bez výše uvedených produktů doručíme za následující poplatky:

Objednávka od 900 Kč s doručením na adresu Kurýrem české pošty je doručena za poplatek 89 Kč, kurýrem WEDO za 105 Kč. Objednávky od výše 3.100 Kč jsou doručeny zdarma.

Objednávka od 900 Kč s doručením na poštu je za poplatek 59 Kč na výdejní místo WEDO a WEDO a Alza boxy je za poplatek 75 Kč. Objednávky od výše 1.800 Kč jsou doručeny zdarma.

Objednávky menší než 900 Kč jsou doručeny za poplatek 139 Kč kurýrem České pošty, za 155 Kč kurýrem WEDO. Nebo 109 Kč za uložení na poštu nebo výdejní místo WEDO, WEDO a Alza boxy je za poplatek 125 Kč.


Motivace pro Vás

MOTIVACE PLATÍ NA PRODUKTY/SADY ANEW OBJEDNANÉ Z KATALOGU 6/2024, STR. 95-107, 200-203. Neplatí na vzorky, masážní pomůcky, na produkty z ostatních stran katalogu, Focusu, letáků a online nabídek. Objednávky se sčítají v rámci K6. Po splnění podmínek konkrétní motivace získáte odměnu (*1x SADU PRO KRÁSNÉ ŘASY/**max. 1x SADU PRO KRÁSNÉ ŘASY a zároveň 1x SADU PRO KRÁSNOU PLEŤ). Objednací čísla odměny zadejte do objednávky K6. Netto cena odměn se nezapočítá do výše objednávky.

*MOTIVACE A UVEDENÉ SLEVY PLATÍ NA VŮNĚ/SADY OBJEDNANÉ Z KATALOGU 6/2024, STR. 51-58. Neplatí na vzorky, samostatný krém na ruce, na produkty z ostatních stran katalogu, Focusu, letáků a online nabídek. Objednávky se sčítají v rámci K6. Slevu získáte v té objednávky K6, ve které splníte podmínku motivace a v dalších objednávkách K6.

KATALOGY

KATALOG

Z katalogových cen Vám se na faktuře vždy odečítá sleva 10-35% dle výše Vaší celkové objednávky. Výjimkou jsou výrobky v tzv. kombinované nabídce, kdy jejich nákup je podmíněn nákupem jiného výrobku. V tomto případě je na takové výrobky sleva vždy jen 10%. Jeden tištěný katalog na následující kampaň (měsíc) budete mít vždy zdarma v balíčku. Katalog kosmetiky Avon vychází jednou měsíčně. Dostupný je v tištěné i elektronické verzi.

Pro zobrazení katalogu klikněte na obrázek.  

FOCUS MAGAZÍN

tento mini katalog vychází každý měsíc, stejně jako katalog. Je určený pro vás Avon Lady a pro registrované zákazníky. Najdete v něm motivace, zvýhodněné sady a novinky se slevou až 70 %. Navíc zde najdete objednací čísla vzorků. POZOR, počet sad nebo výrobků může být limitován - toto najdete na spodní stránce, nebo u ceny výrobku. Ceny jsou tzv. NETTO, nevztahují se na ně již slevy, ale počítají se vám do výše objednávky, pro výpočet slevy. Jeden tištěný Focus magazín na následující kampaň (měsíc) budete mít vždy zdarma v balíčku.


Speciální dvoutýdenní nabídka

Pro přihlášení do Vaší online kanceláře klepněte na obrázek.

Vyplňte Vaše číslo AL a heslo.

Jste registrovaná delší dobu?
Číslo a heslo nemůžete dohledat?
Napište mi, číslo Vám znovu zašlu. 

VZOREČKY JSOU SKVĚLÝM DÁRKEM A POMOCNÍKEM 

Objednejte si sadu vzorků jen za 10 Kč a podělte se o ně se svými kamarádkami nebo potenciálními zákazníky.

 Výhody segmentu BRONZ

Gratulujeme Vám k dosažení segmentu BRONZ.

Užijte si výhody tohoto segmentu. 

Vaším benefitem je SLEVA 10 %, která platí celý kvartál.

Po celý 2.Q tj. v kampaních duben, květen a červen budete mít na Vaše objednávky slevu min. 10%. Podle výše objednávky se procento slevy zvyšuje. 

Pokud se chcete těšit ze slevy 19 % na všechny produkty z katalogu v kampaních 7, 8 a 9 v roce 2024, stačí se nominovat do konce června do segmentu Stříbro. Pokud součet Vašich objednávek dosáhne za kampaně 4, 5 a 6 celkem výše 3.200 Kč, můžete se v kampaních 7, 8 a 9 roku 2024 těšit na slevu min. 19%, doručení na poštu ZDARMA, Focus magazín zdarma, 5 ks vzorků za 10 Kč. Zařazeni do bodového programu, kde za své objednávky budete sbírat body, které vyměníte za kosmetické i nekosmetické dárky.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost!


Staňte se zlatou AL a užijte si 26% slevu a bezplatné doručení při nákupu nad 900 Kč.
Navíc budete mít přístup k našemu bodovému programu, který vám přinese další odměny. 

V Avon online kanceláři si můžete prohlédnout, v jakém segmentu jste a jaké máte výhody.  Možná Vám do vyšší úrovně chybí jen kousek. Pokud byste chtěla vědět víc, klidně nám napište. Rádi Vám poradíme.

Níže náhled:

Motivace s mobilním katalogem

Tištěný katalog a vzorek zdarma
Tištěný katalog a vzorek zdarma

Jak na sdílení a nákup

NOVĚ V MOBILNÍM KATALOGU 

Hledáte vy nebo vaši zákazníci své oblíbené produkty v tištěné verzi katalogu a nemůžete je najít ? Nově najdete kompletní nabídku produktů v Mobilním katalogu, v sekci POUZE ONLINE. Ukažte svým zákazníkům jejich oblíbené produkty v online verzi katalogu a představte jim celou nabídku!Od kampaně 2 si můžete zvolit doručení prostřednictvím pošty nebo WE DO kurýra. Způsob doručení si vyberte před odesláním objednávky v online kanceláři. Představujeme novinky:

NOVATIVNÍ ANEW POWER KRÉM 

O CO SE JEDNÁ?

Jde o omlazující hydratační krém na denní i noční použití, vhodný pro jakýkoliv typ pleti. Jeho složení je obohaceno o oceněnou technologii Protinol™ a niacinamid, který je velmi žádanou složkou v pleťové péči po celém světě! JAK ÚČINKUJE? Patentovaná technologie Protinol™ podporuje tvorbu dvou typů kolagenu, zatímco niacinamid stimuluje obnovu buněk v povrchových vrstvách pleti. Výsledkem je působivý omlazující efekt.

 V ČEM JE TAK SKVĚLÝ? 

Poskytuje 7 výrazných omlazujících účinků za pouhých 7 dní!² Vaše zákaznice díky němu budou vypadat a cítit se lépe!


Novinkou v katalogu 4 je TTA Everlasting od znamého parfuméra Oliviera Creaspa. Olivier Creasp tvoří nejen pro značku Avon, ale i pro mnohé další známé značky. 


Pokud byste měla nějaký dotaz, potřebovala pomoc s odesláním objednávky, nebo jste si nevěděla s něčím rady, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro Vás.

Pokud máte zájem o zaslání tištěného katalogu, vyplňte prosím formulář, 

 katalog Vám pošleme.