Nakupujte nyní dekorativní kosmetiku se slevou 40 % na produkty v katalogu 1 ze stránek 10-47. Nabídka je platná v K1 do 28. 1. 2024 nebo do vyprodání zásob na nabídky z katalogu K1 ze str. 10-47. Sleva 40 % platí pro všechny AL/AG. Sleva bude odečtena v posledním kroku objednávky.

Přehled výhod a benefitů 

 katalog č.1 - Leden

Katalog č.1 je platný do 31.1.2024

Objednat můžete nejpozději poslední den kampaně do 19 hodin.

Aktuální tištěný katalog by jste již měla mít, pokud katalog nemáte a přejete si zaslat, napište prosím, katalog Vám pošleme, nebo vyplňte formulář na konci této stránky.

Katalog č.1

Focus magazín

Pro přihlášení do Vaší online kanceláře klepněte na obrázek.

Vyplňte Vaše číslo AL a heslo.

Jste registrovaná delší dobu?
Číslo a heslo nemůžete dohledat?
Napište mi, číslo Vám znovu zašlu. 


Limitovaná 2TÝDENNÍ nabídka

Na produkty se vztahuje sleva podle segmentu, nebo výše objednávky.

Motivace pro Vás


Objednejte z katalogu č. 1 - leden v min. hodnotě 800 Kč a přidejte si ke své objednávce sadu Essence za doplatek 99 Kč. Objednací kód 80671 přidejte do své objednávky. Navíc budete mít na tuto sadu slevu dle Vašeho segmentu tj. 10%, nebo podle výše objednávky.VZOREČKY JSOU SKVĚLÝM DÁRKEM A POMOCNÍKEM 

Objednejte si sadu třech vzorků jen za 10 Kč a podělte se o ně se svými kamarádkami nebo potenciálními zákazníky.


 Výhody segmentu BRONZ

Gratulujeme Vám k dosažení segmentu BRONZ.

Užijte si výhody tohoto segmentu. 

Vaším benefitem je SLEVA 10 %, která platí celý kvartál.

Po celý 1.Q tj. v kampaních leden, únor a březen budete mít na Vaše objednávky slevu min. 10%. Podle výše objednávky se procento slevy zvyšuje.  

Pokud se chcete těšit ze slevy 19 % na všechny produkty z katalogu v kampaních 4, 5 a 6 v roce 2024, stačí se nominovat do segmentu Stříbra. Pokud součet Vašich objednávek dosáhne za kampaně 1, 2 a 3 celkem výše 3.200 Kč, můžete se v kampaních 4, 5 a 6 roku 2024 těšit na slevu min. 19%, doručení na poštu ZDARMA, Focus magazín zdarma, 5 ks vzorků za 10 Kč. Navíc budete zařazeni do bodového programu, kde za své objednávky budete sbírat body, které vyměníte za kosmetické i nekosmetické dárky.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost!


Staňte se zlatou AL a užijte si 26% slevu a bezplatné doručení při nákupu nad 800 Kč.
Navíc budete mít přístup k našemu bodovému programu, který vám přinese další odměny. 

V Avon online kanceláři si můžete prohlédnout, v jakém segmentu jste a jaké máte výhody.  Možná Vám do vyšší úrovně chybí jen kousek. Pokud byste chtěla vědět víc, klidně nám napište. Rádi Vám poradíme.

Níže náhled:

Motivace s mobilním katalogem

Tištěný katalog a vzorek zdarma
Tištěný katalog a vzorek zdarma

Stále ještě nemáte aplikaci AVON ON?

Jak na sdílení a nákup

NOVĚ V MOBILNÍM KATALOGU 

Hledáte vy nebo vaši zákazníci své oblíbené produkty v tištěné verzi katalogu a nemůžete je najít ? Nově najdete kompletní nabídku produktů v Mobilním katalogu, v sekci POUZE ONLINE. Ukažte svým zákazníkům jejich oblíbené produkty v online verzi katalogu a představte jim celou nabídku!
Pokud byste měla nějaký dotaz, potřebovala pomoc s odesláním objednávky, nebo jste si nevěděla s něčím rady, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro Vás.

Pokud máte zájem o zaslání tištěného katalogu, vyplňte prosím formulář, 

 katalog Vám pošleme.