Přehled výhod a benefitů 

 katalog č. 3 - BŘEZEN

Katalog č. 3 je platný do 31.3.2024

Objednat můžete nejpozději poslední den kampaně do 19 hodin.

Aktuální tištěný katalog by jste již měla mít, nebo Vám v nejbližších dnech bude doručený. Pokud katalog nemáte a přejete si zaslat, napište prosím, katalog Vám pošleme, nebo vyplňte formulář na konci této stránky.

Motivace pro Vás

KATALOGY

.KATALOG

Z katalogových cen Vám se na faktuře vždy odečítá sleva 10-35% dle výše Vaší celkové objednávky. Výjimkou jsou výrobky v tzv. kombinované nabídce, kdy jejich nákup je podmíněn nákupem jiného výrobku. V tomto případě je na takové výrobky sleva vždy jen 10%. Jeden tištěný katalog na následující kampaň (měsíc) budete mít vždy zdarma v balíčku. Katalog kosmetiky Avon vychází jednou měsíčně. Dostupný je v tištěné i elektronické verzi.

Pro zobrazení katalogu klikněte na obrázek.  

FOCUS MAGAZÍN

tento mini katalog vychází každý měsíc, stejně jako katalog. Je určený pro vás Avon Lady a pro registrované zákazníky. Najdete v něm motivace, zvýhodněné sady a novinky se slevou až 70 %. Navíc zde najdete objednací čísla vzorků. POZOR, počet sad nebo výrobků může být limitován - toto najdete na spodní stránce, nebo u ceny výrobku. Ceny jsou tzv. NETTO, nevztahují se na ně již slevy, ale počítají se vám do výše objednávky, pro výpočet slevy. Jeden tištěný Focus magazín na následující kampaň (měsíc) budete mít vždy zdarma v balíčku.

Pro přihlášení do Vaší online kanceláře klepněte na obrázek.

Vyplňte Vaše číslo AL a heslo.

Jste registrovaná delší dobu?
Číslo a heslo nemůžete dohledat?
Napište mi, číslo Vám znovu zašlu. 


VZOREČKY JSOU SKVĚLÝM DÁRKEM A POMOCNÍKEM 

Objednejte si 11 ks vzorků zdarma a podělte se o ně se svými kamarádkami nebo potenciálními zákazníky.

Bodový program

NOVÝ BODOVÝ PROGRAM 2024

Bodový program je v roce 2024 platný pro segmenty: Stříbro, Zlato, Platina a Diamant

Sbírání bodů  1 000 Kč = 100 bodů

Expirace bodů 31. 12. 2024 do konce K12

Zmrazení bodů v případě spadnutí do segmentu Bronz

Vymazání bodů v případě neaktivity 3 po sobě jdoucích kampaní

Odečtení bodů po každé kampani za nepřevzaté zásilky, které se vrací na vratkový sklad

Extra body získáte navíc za navýšení obratu kvartálu 2024 oproti stejnému kvartálu roku 2023, platí jen pro segment Zlato+. Za každých 1 000 Kč nárůstu získá AL/AG 50 bodů navíc. Podmínkou je, aby AL/AG neměla ve stejném kvartálu předchozího roku obrat 0 Kč.

  • Aktuální počet Vašich bodů zjistíte v Online kanceláři a v aplikaci Avon ON.
  • Za každých 1 000 Kč získáte 100 bodů. Objednávky se sčítají v rámci kampaně. Částka, kterou nebude možné převést na body v dané kampani, se do další kampaně nepřevádí. Př.: První objednávka v kampani za 900 Kč = počet bodů 0. Druhá objednávka v kampani za 900 Kč = celkový součet objednávek v kampani je 1 800 Kč = počet bodů 100 (zbývajících 800 Kč se nepřevádí do další kampaně)
  • Body se na Vaše konto připisují okamžitě při zadávání objednávky na základě její hodnoty. Své odměny si tak můžete přidat již do té objednávky, jejíž hodnotou získáte potřebný počet bodů.
  • U kosmetických odměn si můžete objednat max. 2 ks za kampaň, a to z různých nebo stejných bodových úrovní. Záleží na Vašem počtu bodů a na tom, kolik bodů chcete v dané kampani využít. Nekosmetické odměny jsou bez limitu.
  • Kosmetické odměny a nekosmetické produkty AVON Vám budou doručeny přímo s objednávkou.
    Nekosmetické výrobky od externího dodavatele Vám budou dodány samostatně ve lhůtě 14 dnů od objednání na Vaši doručovací adresu, pokud ji máte na kontě uvedenu. Pokud doručovací adresu na kontě nemáte - bude Vám zásilka doručena na adresu trvalou.
    Externí dodavatel Vás bude informovat o termínu doručení prostřednictvím e-mailu i SMS. Proto je nutné zkontrolovat si před odesláním objednávky všechny tyto údaje ve Vaší Online kanceláři. Pokud bude zásilka 3x neúspěšně doručena, vrací se zpět k dodavateli.

 Výhody segmentu DIAMANT

Gratulujeme Vám k dosažení segmentu DIAMANT.

Užijte si výhody tohoto segmentu. 

Vaším benefitem je SLEVA 35 %, která platí celý kvartál.

Po celý 1.Q tj. v kampaních leden, únor a březen budete mít na Vaše objednávky slevu 35%. 


Pokud se chcete těšit z nejvyšší slevy 35 % na všechny produkty z katalogu v kampaních 4, 5 a 6 v roce 2024, opět se nominujte do segmentu DIAMANT.

Pokud součet Vašich objednávek dosáhne za kampaně 1, 2 a 3 opět výše 42.500 Kč, můžete se v kampaních 4, 5 a 6 roku 2024 těšit na výhody segmentu DIAMANT.

Sleva 35%, doručení ZDARMA, Focus magazín zdarma, 15 ks vzorků zdarma. Zařazeni do bodového programu, kde za své objednávky budete sbírat body, které vyměníte za kosmetické i nekosmetické dárky. 16 ks katalogů na následující kampaň zdarma. 3 kosmetické výrobky - novinky v kampani zdarma. Možnost nákupu novinek následující kampaně ze Speciální listiny se slevou až 50%.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost!

V Avon online kanceláři si můžete prohlédnout, v jakém segmentu jste a jaké máte výhody.  Možná Vám do vyšší úrovně chybí jen kousek. Pokud byste chtěla vědět víc, klidně nám napište. Rádi Vám poradíme.

Níže náhled:

Motivace s mobilním katalogem

Tištěný katalog a vzorek zdarma
Tištěný katalog a vzorek zdarma

Jak na sdílení a nákup

NOVĚ V MOBILNÍM KATALOGU 

Hledáte vy nebo vaši zákazníci své oblíbené produkty v tištěné verzi katalogu a nemůžete je najít ? Nově najdete kompletní nabídku produktů v Mobilním katalogu, v sekci POUZE ONLINE. Ukažte svým zákazníkům jejich oblíbené produkty v online verzi katalogu a představte jim celou nabídku!Od kampaně 2 si můžete zvolit doručení prostřednictvím pošty nebo WE DO kurýra. Způsob doručení si vyberte před odesláním objednávky v online kanceláři. 
Představujeme novinky:

Pokud byste měla nějaký dotaz, potřebovala pomoc s odesláním objednávky, nebo jste si nevěděla s něčím rady, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro Vás.

Pokud máte zájem o zaslání tištěného katalogu, vyplňte prosím formulář, 

 katalog Vám pošleme.