Bodový program

  • Aktuální počet Vašich bodů zjistíte v Online kanceláři a v aplikaci Avon ON. 
  • Za každých 1 000 Kč získáte 100 bodů. Objednávky se sčítají v rámci kampaně. Částka, kterou nebude možné převést na body v dané kampani, se do další kampaně nepřevádí. Př.: První objednávka v kampani za 800 Kč = počet bodů 0. Druhá objednávka v kampani za 800 Kč = celkový součet objednávek v kampani je 1 600 Kč = počet bodů 100 (zbývajících 600 Kč se nepřevádí do další kampaně) 
  • Body se na Vaše konto připisují okamžitě při zadávání objednávky na základě její hodnoty. Své odměny si tak můžete přidat již do té objednávky, jejíž hodnotou získáte potřebný počet bodů. 
  • U kosmetických odměn si můžete objednat max. 2 ks za kampaň, a to z různých nebo stejných bodových úrovní. Záleží na Vašem počtu bodů a na tom, kolik bodů chcete v dané kampani využít. Nekosmetické odměny jsou bez limitu.
  • Kosmetické odměny a nekosmetické produkty AVON Vám budou doručeny přímo s objednávkou.
    Nekosmetické výrobky od externího dodavatele Vám budou dodány samostatně ve lhůtě 14 dnů od objednání na Vaši doručovací adresu, pokud ji máte na kontě uvedenu. Pokud doručovací adresu na kontě nemáte - bude Vám zásilka doručena na adresu trvalou.
    Externí dodavatel Vás bude informovat o termínu doručení prostřednictvím e-mailu i SMS. Proto je nutné zkontrolovat si před odesláním objednávky všechny tyto údaje ve Vaší Online kanceláři. Pokud bude zásilka 3x neúspěšně doručena, vrací se zpět k dodavateli.

Příklady získávání bodů